fbpx

Ako získať viac objednávok na stránke

Ako získať viac objednávok na stránke

Každý z nás, kto  predáva niečo cez internet, alebo propaguje firmu, prípadne svoju značku, chce byť úspešný. Často sa stretávam s otázkou: Ako dosiahnem viac objednávok na webe? Túto otázku si kladieme asi všetci. Pravda je však taká, že nie každý vie o možnostiach a príležitostiach ako to dosiahnuť.

Hľadajte príležitosti

Áno, práve hľadanie príležitostí ako navýšiť obrat ja jednou z mnohých možností a riešení. Najväčšie príležitosti prichádzajú tak povediac náhodou. S jednou takouto príležitosťou som sa stretol aj ja osobne a rád by som sa v dnešnom článku podelil s vami o svoju skúsenosť.

Pri „surfovaní“ a hľadaní nových možností ako byť lepší a úspešnejší na internete som natrafil na externú APLIKÁCIU , ktorá ma zaujala natoľko, že som ju okamžite vyskúšal. Ide o aplikáciu s jednoduchou inštaláciou a veľmi dobrou telefonickou podporou.

O čo vlastne ide?

Ide o zobrazovanie textu s preklikom, v ktorom si vy sami určíte, čo sa bude užívateľom zobrazovať a „lákať„ ich na dokončenie vášho cieľa. Napríklad v prípade eshopu je to objednávka, ako to bolo aj v mojom prípade.
Lákavý nadpis na úvodnej stránke ma presviedčal o zvýšení objednávok od 7 do 18%. Oboznámil som sa s podmienkami a využil možnosť vyskúšať aplikáciu na 14 DNÍ ZADARMO

3 dôvody prečo APLIKÁCIU vyskúšať ZDARMA

1/ Keď sa na vašej stránke, webe objaví potencionálny zákazník, začnú sa mu zobrazovať oznámenia o reálnej aktivite ostatných návštevníkov. Vaša web stránka, eshop tak dostane pre zákazníka nový rozmer a návštevníka inšpiruje k vykonaniu akcie.

2/ V oznámeniach môžete nastaviť niekoľko hlášok o aktuálnom stave. Napríklad – uskutočnenie objednávky, stiahnutie ebooku ZDARMA, vykonanie poslednej registrácie, koľko návštevníkov je aktuálne na stránke, top ponuky, ale aj zobrazenie recenzií z heureka.sk pre českých užívateľov zo zbozi.cz

3/ Aplikácia sa dá veľmi jednoducho prepojiť s najpoužívanejšími eshopovými riešeniami a online predajnými systémami na československom trhu.

Príklady z praxe a reálne čísla

Aby som však iba neospevoval túto aplikáciu, tak som pre vás pripravil aj reálne čísla z dvoch eshopov.

V prvom e-shope som nasadil túto APLIKÁCIU na 4 parametre, ktoré môžete vidieť priamo na obrázku a priniesla 103,44 €

Obrázok, na ktorom je text, mapa, počítač, obrovské

Automaticky generovaný popis

V druhom e-shope som vyskúšal presne tú istú taktiku a priniesla 386,72 €

Obrázok, na ktorom je text, mapa, počítač, prenosný počítač

Automaticky generovaný popis

Čo dodať na záver aplikácie NOTIFIKUJ ?

Skvelá skúsenosť, ktorá mi v konečnom dôsledku priniesla navýšenie objednávok o 490,16 € za 14 dní. Aj preto som napísal tento článok, aby ste mali možnosť vyskúšať si ju ZDARMA a vyhodnotiť na svojich online projektoch, prípadne eshopoch ako som to urobil ja.

Ďalšie  podrobnejšie informácie vrátane FAQ nájdete na tejto stránke.

Pomáham ľuďom zorientovať sa v online podnikaní. Učím ich ako to celé funguje, aby dosiahli výsledky po ktorých túžia. Aplikujem do praxe stratégie, ktoré vám pomôžu získať viac peňazí s menším úsilím.

Prihláste sa k odberu nových článkov

Zadaním svojho emailu súhlasíte s ochranou osobných údajov
Komentáre